ІІІ (ОБЛАСНИЙ) ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

      

Нещодавно закінчився ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Приємно відзначити вагомий вклад у рейтинг району учнів нашого ліцею. Наші ліцеїсти здобуло 21 перемогу, з яких 10 учнів посіли І місця, 6 учнів посіли ІІ місця та 5 учнів отримали грамоти за ІІІ місця.

     8 найкращих учнів отримали запрошення на IV (Всеукраїнський) етап з базовим дисциплін – Килівник Євген (11фм) – астрономія, Маліков Артур (10фм) – хімія, Чикалов Олексій (8фм) – хімія, Сірко Денис (10фм) – математика, Шишацький Олександр (11ме) – економіка, Приходько Дар’я (9фм) – економіка, Добродуб Данило (10іп) – правознавство, Кайдаш Наталія (9іп) – правознавство.

         Неодноразовий переможець Всеукраїнських учнівських олімпіад

ІІІ (обласного) етапу з фізики та IV (Всеукраїнського) етапу з астрономії, переможець ІІІ (Всеукраїнського) конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України учень 11 фізико-математичного класу Килівник Євген у цьому навчальному році знов буде приймати участь у та IV(Всеукраїнського) етапі учнівських олімпіад та в ІІІ (Всеукраїнському) конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

           Побажаємо успіху Євгену та його вчителю фізику директору ліцею Рівкіну Анатолію Давидовичу.

        З гордістю можемо відзначити щорічні перемоги учнів нашого ліцею з  фізики і побажати подальших успіхів вчителю фізики Зикову Сергію Миколайовичу та його учням – Малікову Артуру (10фм) – І місце, Чикалову Олексію (8фм) та Стратила Дмитру (8фм), які посіли ІІІ місця.

      Неодноразовими перемогами Всеукраїнських учнівських олімпіад

ІІІ (обласного)  та IV (Всеукраїнського) етапу з хімії можуть пишатися наші учні

Маліков Артур (10фм), Чикалов Олексій (8фм), які посіли  І місця, та їх вчитель Штапура Надія Петрівна. Сподіваємося, що  їм буде супроводжувати успіх і на

IV (Всеукраїнському) етапі.

     Неможливо уявити перемоги з фізики, астрономії та хімії без знань та перемог з математики. Керівник математичного гуртка Донін Фелікс Леонідович та його учні Сірко Денис (10фм) – І місце, Мацко Назар (9 фм) – ІІ місце, Воробьова Марія (7А) – ІІ місце, Бикова Валерія (6 Г) - ІІІ місце.

     Щорічні перемоги учнів нашого ліцею з економіки є безперечно заслугою вчителя економіки Лисенко Наталії Віталіївни та її найкращих учнів – Шишацького Олександра (11ме) – І місце, Приходько Дар’ї (9фм) – І місце та Данченко Костянтина (9фм) – ІІ місце.

       Неможливо уявити сучасне життя без знань правознавства. Наш ліцей пишається щорічними перемогами наших найкращих правознавців на 

ІІІ (обласному)  та IV (Всеукраїнському) етапах з правознавства. Вчитель правознавства Кайдаш Олег Іванович та його олімпіадники –

Добродуб Данило (10іп) – І місце, Кайдаш Наталія (9іп) – І місце, Шиманиця Данило (10іп) – ІІ місце, Габрошвілі Софія (11ме) –ІІІ місце.

 

     Вчитель історії Петров Роман Володимирович та його найкращі знавці історії -  Гончарова Олександра (8іп) – ІІ місце,  Оленев Ілля (9іп) – ІІІ місце.

     Біологія – фундаментальна наука для тих, хто мріє присвятити своє майбутнє медицині. Вчитель біології Приходько Наталія Фатихівна та її найкращий учень  - неодноразовий переможець ІІІ (обласного) етапу олімпіад з біології.